Prijenosni alatni strojevi za bušenje TDG50IMP
Prijenosni alatni strojevi za bušenje i obradu videozapisa
Tehnički podaci
Dosadni bar
50mm
30mm (opcija)
Dosadna Dia
55-400mm
35-400mm (opcija)
Dosadne zalihe
300 mm 、 600 mm
Stopa feeda
0-0.5mm / okretaju
Pogonska jedinica
Jednofazna, 110V / 230V, 1250 / 1800W
Suočena s glavom
80-380mm, 120-450mm
Podaci o Sitem testiranju
Promjer bušenja
Dubina reza
Stopa feeda
RPM
Ø200
5mm
0.25
Ø400
1mm
0.2
proizvođači prijenosnih dosadnih strojeva-JOYSUNG
Naglati glave
Odgovaraju na šipku od Ø50 mm
16 * 16mm kvadratni rezač
Kit s jednom rukom za ugradnju
Uključite 1sferni ležaj, 1 potpornu ravninu, 1 potpornu bazu, 12 fiksnih vijaka (103101)
Prijenosni-dosadno-bar-joysung
Dvostruki nosač za montažu
Uključite 1 sferni ležaj, 1 potpornu ravninu, 2 postolja za podršku,
12 fiksnih vijaka (103102)
Sferni ležaj
Uključuje 1 kućište ležaja, 1 ležaj (103110)
Odgovaraju na šipku od 30 mm
Rukav aksijalne dovodne jedinice: 1 kom (103151)
Rukav jedinice za rotaciju: 1 kom (103152)
Ležajevi rukava: 2 kom (103153)
Sustav brzog centriranja (103070)
Montaža na magnet, Maks. Raspon upravljanja: 400 mm
2 kom za centriranje dosadne šipke.
Podešavanje rukava: 50mm / 30mm.
Pogonska jedinica
Električni motor, proizveden u Njemačkoj, Marka: Eibenstock.
Jednofazna, 50 / 60Hz
110V, 1250w, 4.6kg
103131
230V, 1250w, 4,6kg
103132
110V, 1800 W,
230V, 1800W
prijenosni alati (2) -joysung
Alat za mjerenje rezača
Digitalne čeljusti
Koristi se za mjerenje prereza rezanja
Dosadni bar Lengthof
Kodirati
Odgovara 50 mm bar 103081
Odgovara 30 mm bar 103081
Prijenosni-bušenje bar (3) -joysung
Provjeravanje mjernog alata
l Digitalni čeljusti
l Očitavanje mjernih podataka i metra
图片 5
M olakšica
Kodirati
300mm
500mm
Bit HSS alata, 1 2 * 1 2 * 38 mm
Bit HSS alata, 1 6 * 1 6 * 50 mm
Bit HSS alata, 1 2 * 1 2 * 200 mm
Bit HSS alata, 1 6 * 1 6 * 200 mm
Držač alata od 16 mm , lh, 90 °