TDG50IMP stroj za bušenje
image.png
Kompaktan i modularan dizajn
Mogu se lako koristiti u bušenju terena na velikoj čeličnoj konstrukciji, posebno za usku obradu prostora. Fiksni mogu biti horizontalni ili okomiti položaji, rotirajuća pogonska jedinica i jedinica za punjenje mogu se pričvrstiti bilo gdje u bušilici. Jedinica za hranjenje i rotacijska jedinica su svega 7kg i 5kg svaka, prijenosni, korak za regulaciju brzine manje od 0 do 0,5 mm, lako postižu naprijed i povratnu izmjenu.
Boring bar
Visoka kvaliteta konstrukcijskog čelika legure kako bi se osigurala preciznost rezanja zbog velike čvrstoće i čvrstoće. Duljina trake ima standardne 3 opcije: 1828 mm, 2438 mm, 3500 mm, prilagođena duljina dostupna.
Pogon pogonske jedinice
Električni motor, proizveden u Njemačkoj, jednofazni, 1250W i 1800W dostupan. može postići rezanje do maksimalne dubine od 6 mm.
Vrhunska skalabilnost
Ø Izborno jedan manji štapić za bušenje za postizanje dosjeda Ø55-400mm.
Ø Tri veličine okrenutih glava kako bi se postigla obrada okvira raspona Ø80-450mm.
Ø Opcionalni automatski bušilni sloj koji se koristi pri prenošenju prijenosnih traka.
Svi dijelovi imaju svoju jedinstvenu prednost i jamče stalan i precizan rad cijelog sustava.
Parametar
Boring Bar 50mm 30mm (opcija)
Prekoračenje promjera 55-400mm 35-400mm (opcija)
Boring Stock 300 mm, 600 mm 300 mm, 600 mm
Stopa napajanja 0-0.5mm / okretaju 0-0.5mm / okretaju
Pogon pogonske jedinice Jedna faza, 110V / 230V, 1250 / 1800W Jedna faza, 110V / 230V, 1250 / 1800W
Suočavanje s glavom 80-380mm, 120-450mm 80-380mm, 120-450mm
Podaci o testiranju na web mjestu
Prekoračenje promjera Dubina rezanja Stopa napajanja RPM
Φ200 5mm 0.25 45
Φ400 1mm 0.2 80
Materijal: Q345, pogonska jedinica pogona: 1250W, motor električne energije